שירותינו

הלבנת שיניים

חלק טבעי מתהליך ההתבגרות הוא שזגוגית השן (אמייל) הופכת לשקופה יותר והדנטין (חומר השן שמתחת לאמייל) מצהיב ויוצר מראה לא מחמיא. כדי להחזיר לשן את המראה הבהיר, אפשר להבהיר את השיניים באמצעות כמה טיפולים קצרים בג’ל חמצני שמניחים על השיניים.

 

הג’ל מפרק את מולקולות הצבע ומבהיר אותן. התחבר אינו מלבין את השיניים אולם מבהיר אותם ומקנה להן מראה טבעי ויפה. יש לחזור על דרך לאחר כמה שנים.

ציפוי חרסינה לחיוך מושלם

הדבקה של חזיתות חרסינה בחזית השיניים נודה לשוות לשיניים מראה בהיר ואחיד. צריך הדבקת חרסינה נעשית כדי להאריך את השיניים בדרוש צורך. הפעולה נעשית באמצעות השחזה עדינה שבה מסירים חלק מזערי מחזית השן ובמקומה מדביקים את הציפוי העשוי מחרסינה עמידה.

 

המראה המתקבל הוא “מראה פרסומות” – לבן מאוד ואחיד. לפני שהם מתחילים לוקחים מידות ועושים הדמיה מפלסטיק בפה, כך לפני שניתן לראות את תוצאות ההצעות עוד תחלנו בו.

 

מחקרים מוכיחים כי ההדבקה אינה מורידה מידות של השן, משמע אפשר לנגוס וללאוס כרגיל..

סתימות לבנות

כיום מקובל לעשות סתימות לבנות מטעמים אסתטיים לא רק בשיניים הקדמיות, אלא גם באחוריות.

 

סתימה לבנה עשויה חומר מרוכב שהוא פולימר של רזין וקוורץ טחון דק ואינו מעביר תחושות של חום וקור כמו סתימת אמלגם, שעשויה משילוב של כספית, כסף, בדיל ונחושת. סתימה לבנה נצמדת לחומר השן טוב יותר ואינה דורשת הורדה צדדית של חומר שן בריא לצורך השגת רטנציה לשחזור. סתימה לבנה ניתנת לתיקון ללא הורדה של כל הסתימה.

טיפולי שורש

טיפול שורש נעשה בשן אשר הוא נפגע בצורה בלתי הפיכה מגורם עששת, חבלה או כל גורם אחר, והמטרה שלו היא להציל את השן מקריה. צריך כך, מנקים את תעלות השורש ניקוי יסודי וממלאים אותן על פי עקרונות ביו-מכניים באופן הרמטי ככל האפשר, כך שסם לא יעבור מחלל הפה לקצה השורש.

כתרים אסתטיים

כתרים ייחודיים שמטרתם שיקום השן והקניית מראה אסתטי בעת ובעונה אחת. בשונה מהטיפול בעבר, שבזמנו השתמשו בכתרי חרסינה על גבי מתכת או זהב, הנטייה היא כיום להשתמש בכתרי זירקוניה חזקים במיוחד הנעשים בחריטה ממוחשבת ומדויקת במעבדה, ללא בסיס מתכתי.

 

התוצאה: מוצר אסתטי ברמה גבוהה המדמה את השן הקודמת לחלוטין.

בניית עצם

לעתים כאשר רוצים לבצע השתלת שיניים, אין די עצם לקלוט את שתל הטיטניום. החוסר בעצם יכול להיות באורך או ברוחב. למשל, אם השתל עבה מדי באופן יחסי לעצם שבה הוא נשתל, הוא עלול לא להיקלט; ואם העצם קצרה מדי, השתל עלול לחדור אותה ולפגוע באיברים אחרים. במקרה כזה צריך להוסיף עצם לאורך או לגובה.

הרמת סינוס

הרמת סינוס היא עיבוי עצם באזור האחורי של החלק העליון של הפה. במקום זה העצם דקה בדרך כלל, ומעליה יש חלל אויר – הסינוס.

 

אם ננסה להחדיר להשתלב בעצמה קצרה, נצא אל סינוס ונפגע בו. לכן, לפני שאנו משתלים את השתלים, אנו מבצעים סוג של בניית עצם שנקראת הרמת סינוס.

All on 4-6

שיטת השתלת גשר שלם בלסת כאשר הגשר נתמך ב6-4 שתלים.

 

השיטה מתאימה לאנשים שעצם הלסת שלהם דלילה ורק במקומות ספורים אפשר לעבות אותה ולהשתיל בה שתלים.

השתלות דנטליות

בטיפולי השתלה משתמשים הם ברפואת שיניים שיקומית והן ברפואת שיניים אסתטית. השתלות דנטליות הן בתהליך של התקנת שן מלאכותית, שנראה טבעית לחלוטין, על גבי שתל רפואי.

 

השתל הוא אביזר רפואי דמוי בורג, שמו כנס לתוך הלסת ובהמשך מתאחה עמה אחרת ריפוי טבעי. לשלשל יש אחיזה משופרת, הרבה יותר מזוודות שיש לשיניים תותבות או לגשר.

צילום פנורמי דיגיטלי במקום

מכשיר צילום שחג סביב ראשו של הנבדק במשך כמה שניות ומצלם את שתי הלסתות, חללי מערות האף (הסינוסים) ועוד מבנים סמוכים דוגמת תעלת עצב הלסת התחתונה. צילום זה נחשב לפחות מזיק, מכיוון שהוא פולט פחות קרינה והוא מבוצע בדרך לפני עקירה מורכבת של שן, השתלת שיניים או צורך בזיהוי מחלות וגידולים.

כל סוגי התותבות

תותבות הן מתקן מלאכותי שנועד להחליף שן או שיניים טבעיות, ואף את כולן. קיימים כמה סוגים של שיניים תותבות: קבועות חלקיות, קבועות שלמות, זמניות שלמות, זמניות חלקיות, ותותבות נשלפות. לשיניים תותבות יש מטרה כפולה: ראשית, עליהן ליצור מראה אסתטי לשיניים. שנית ואף חשוב מכך, להשיב את היכולת להשתמש בשיניים, בין שלאכילה ובין שללעיסה ולדיבור.

תיקוני תותבות במקום

בזכות טכנאי ומעצבי השיניים שלנו, אנו מסוגלים לתקן את כל סוגי התותבות במקום: קבועות חלקיות, קבועות שלמות, זמניות שלמות, זמניות חלקיות, ותותבות נשלפות.

Translate